| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa joc survival games in minecraft?

Răspuns Câştigător
| StilleStrike a răspuns:

Intra aici ca sa gasesti sv si le bagi la favorit dai add la servere http://www.gametracker.com/search/minecraft/RO/? si cauti survival

| Dreamer16 a răspuns (pentru StilleStrike):

Multumesc! dar cum fac ca sa pot juca? adica unde imi fac cont si apoi ca sa intru sa bag parola sa joc?

| StilleStrike a răspuns (pentru Dreamer16):

Pai nu iti trebuie cont tu ti-ai luat minecraftul normal ia-ti minecraft launcher normal nu de la ei de pe site ca ai nevoie de cont premium care costa 20 de euro si poti schimba skinul daca cumperi cont premium