| MessiRăzvănykăă99 a întrebat:

Hei TPU, cum sa fac sa fie iconitele si tot de la facebook sa fie mai mari?

Ca nu stiu ce am facut

1 răspuns:
| Yugeen a răspuns:

Nu poti face schimbarea la facebook ci doar la browser-ul pe care il utilizezi (mai putin daca te referi la navigarea mobila, de pe telefon, caz in care vorbim despre alta mancare de peste).

Pe scurt, ceea ce poti incerca este sa tii apasat, pe tastatura, butonul "Ctrl" (in coltul din stanga, jos) si in acelasi timp sa folosesti scroll-ul (rotita) de la mouse ("maus") prin miscari de "du-te-vino"/fata-spate/inainte-inapoi pana vei obtine ceea ce iti doresti.
Daca cumva te incurci, este de ajuns sa tii apasata aceeasi tasta "Ctrl" iar apoi sa apesi tasta "0".

Succes! happy