| Andreea2403 a întrebat:

Hei TPU big grin ce jocuri gen Stardoll, Ourworld... stiti? cel mai bun raspuns primeste FUNDA! :*

7 răspunsuri:
| CezarAjutorul a răspuns:

Incearca http://www.boombang.tv/ Pe vremea in care jucam era un joc destul de interesant.

| Andreea2403 explică (pentru CezarAjutorul):

Pe vremea ta, adica acum cat timp? straight face

| DNY4EVER a răspuns:

Eu zic ca Lady popular o sa-ti placa...e gen stardoll dar mult mai tare si faci bani mult mai repede. Sunt mult mai multe si mai dragute hainele decat pe stardool, ai apartament, animal de companie, iubit...tot ce vrei

| AgentBomboana007 a răspuns (pentru DNY4EVER):

Asa este. Lady popular este mult mai super.