| PsihoLoly a întrebat:

De ceva timp a inceput sa imi placa jocul Alice: Madness Returns. Stie cineva un magazine,in Bucuresti, unde as putea cumpara acest joc?

Răspuns Câştigător
| XPrototypeX a răspuns:

Il poti comanda de pe www.buygames.ro
Au tot felul de jocuri de PC pana la PS3 si alte platforme...Incearca-l.

| PsihoLoly explică (pentru XPrototypeX):

Am vizitat site-ul si chiar e destul de bun, insa daca mi-ai putea da inca alte cateva informatii, mi-ar fi de mare ajutor. Ar fi prima data cand comand un joc online deci habar n-am: Cum il primesc, cum platesc, si daca e ceva taxa postala si cat ar fi aceasta? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Am vazut jocul pe Okazii.ro la vreo 75 de lei.

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Jocul nu mai exista decat cumparat online dar slabe sanse.