| HoldTheDoo0r a întrebat:

Hei TPU imi puteti spune daca imi ruleaza FIFA 15 pe un laptop Dell care are componentele : Procesor-Intel Core i5-4200 CPU @ 1, 60 ghz 2, 30 ghz RAM:4GB, Windows 8.1 origianl 64 bit (Nu stiu care dintre arata de cat am placa video dar le pun pe toate 4 de acololaughing ) Placa video: Intel(R) HD Graphics 4400, Total Available Graphics memory 3272MB, Deidcated Video Memory:1280 MB, System video memory:0 MB, Shared system memory:1992 MB Funda.

Răspuns Câştigător
| Robertino123 a răspuns:

Da eu zic ca iti merge bine chiar si pe normal, desi frecventa CPU e cam mica(1.60 GhZ)