| Georgiana_Cristina_1983_7mUx a întrebat:

Imi puteti spune si mie un joc gen metin2 pentru ca metin2 luat de de pe site-ul oficial are un virus detectat de antivirusul meu 360 total security!
Dau f
undita!

2 răspunsuri:
| Georgiana_Cristina_1983_7mUx explică:

Si acesta care mi-ai zis are acelasi virus.

| QwertyBeast a răspuns:

Nu prea cred. Antivirusul tău nu este chiar cel mai bun. Ți-am mai dat un link la cealaltă întrebare happy. Totuși, poți încerca WoM2Romania. Tot metin este, dar sigur nu are viruși happy. Dacă îți plac serverele mai ușoare (WoM2Romania e destul de greu) poți încerca Metin2Alaska.