| adrianpintean a întrebat:

Hei TPU, imi spuneti tot ce trebuie pentru un ps4 sau xbox? Adica unde il atasez, la televizor, la monitorul de la computer? Si ce mai imi trebuie pentru a ma putea juca pe el?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Ca sa te poti juca pe un xbox one sau ps4 jocuri offline ai nevoie de urmatoarele:
consola, maneta, jocuri, tv sau monitor cu port hdmi/dvi. Daca e dvi, nu ai audio implicit. Daca e hdmi, ai si audio.
Daca vrei sa te joci online, iti trebuie abonament fie la ps plus la Sony sau xbox live la xbox.