| PaineKiller a întrebat:

Am cumparat GTA 4 pentru xbox 360 dar nu pot juca online... zice ca contul meu de Xbox live nu are ce ii trebuie pentru a putea juca
ce trebuie sa fac? am nevoie de Xbox live sau de prieteni cu acelasi joc thinking

2 răspunsuri:
| AlexIsAnAI a răspuns:

1. Ai nevoie de cont Xbox Live GOLD pentru a juca multiplayer. 2. Ai nevoie şi de prieteni care să joace acelaşi joc. Fundiţă?

| Stefanuccio a răspuns:

Pai te loghezi cu consola ceea ce tu nu ai facut si sunt sigur ca nu ai facut
trebuie sa intri la un site cre ti-l arata in consola adica in meniul consolei unde scrie ceva de xbox360 te inregistrezi si ai rezolvat; Ifunda?