| 123surprise a întrebat:

intrebarea mea este pentru jucatorii de sweet flirt ( nu de candy love sau amour sucre sau corazon de melon) exista vre-un hack gratuit pentru puncte de actiune si bani? pls sunt de o luna la episodu asta si nu merge nici moral pirrow please help me? I need your help

1 răspuns:
| Annyya a răspuns:

Nu stiu de ce cauti asta. Eu cred ca jocul nu ar mai fi interesant. Au trecut 3 saptamani de cand joc si eu Sweet Flirt si sunt la episodul 4. Cu totii vrem PA sau dolari...
Intra si pe forumul jocului, sa nu te plictisesti. happy