| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.Joaca cineva billiard ocazional pe miniclip la 8 ball multiplayer si poate sa imi spuna si mie daca atunci cand castigi un turneu iti da bani? stiti pentru item shop... daca da cat? (scuzati dar e cea mai citita categorie)

2 răspunsuri:
| gViNt a răspuns:

Da eu joc.Si cand castigi un turneu nu primesti bani.

| gViNt a răspuns:

Acum s-a schimbat. Daca castigi un turneu de 8 persoane primesti 25 de banuti, pe un turneu de 16 persoane primesti 50 de banuti, iar pe unul de 32 de persoane primesti 100 de banuti, bineinteles daca le castigi.Adauga gViNt la prieteni si jucam.