| ElevatorStricat a întrebat:

Hei TPU. m-am plictisit de metin2 stiti cateva jocuri ceva gen metin ( cu iteme exp online) va rog dati-mi idei m-am plictisit.

Răspuns Câştigător
| DannyNick a răspuns:

Da.
Jade Dynasty
Perfect World
Shaya
Cabal
Si o sa mai dau ca am jucat mai multe dar nu mi le aduc aminte.

2 răspunsuri:
| dragosxD a răspuns:

Mmm.forsaken world.pwi.jade dynasty si mai sunt si pvp land of chaos si league of legends si daca nu nu-ti plac cauta aici http://mmohuts.com/

| Alexandriu a răspuns:

Hey, incearca WoW... e super uber tare mai ales ca am gasit un server de cataclysm privat ( adica nu platesti absolut nimic, totu e FREE ), Ti-l recomand deoarece este un MMPORG extrem de jucat si de frumos ( da add la Y! M robert.echipa5b pentru detalii ) Astept funda big grin