| alexxa_7522 a întrebat:

Ma poate ajuta cine cu creditele pe IMVU? eu chiar nu stiu sa fac sau prin ce modalitate. -Multumesc happy -

3 răspunsuri:
| DaniiWtf a răspuns:

Heei. Am jucat si eu IMVU mult timp si chiar daca raspund dupa o luna. te sfatiuesc sa nu mai intri. Este un joc magnific, inca il mai consider asa, dar eu am pus prea multa emotie in el. am plans pentru cei din jocul ala mai mult decat in realitate si cand m-am trezit si am realizat ac nu e bine ce fac, era prea tarziu. nu ma mai intelegeam cu nimeni in realitate. oh go on. Nu le acordam pic de atentie. Poate tu zici ca nu o sa patesti asta dar de ce crezi ca toti din IMVU fac urat imediat ce li se pierde contul? Sau de ce crezi tu a ei sunt atat de aroganti si respingatori? Si-au format "anturaj" online.

| alexxa_7522 explică (pentru DaniiWtf):

Nustiu ce sa zic de raspunsul tau dar eu nu ma atasez prea mult de persoane dar de abia am inceput sa ma joc acum o luna si mi se pare interesant nu cred ca am plans vreodata dar sa fiu suparata da.

| DaniiWtf a răspuns (pentru alexxa_7522):

Poate sunt eu mai *emotiva*. Oricum, ai invatat sa faci credite?happy