| IrinaIrinucaXD a întrebat:

ma poate ajuta si pe mine cineva? INTREBARE PENTRU JUCATORII DE IMVU! :
Deci: joc IMVU si am nevoie de credite.am gasit un generator de credite online,chiar merge? Adica zice sa introduc numele si parola, si apoi cate credite vreau de la 1000 la 15000 si am zis ca 5000...in fine, deci chiar merge? adica nu iti i-a nici bani nici nimic? pur si simplu iti mareste gratis creditele pe IMVU? o.o

Răspuns Câştigător
| FyZz a răspuns:

laughing.Nu.Sunt porcari. Orice generator/site sau alte porcari din astea iti fura contul. Daca bagi numele si parola bye bye cont daca nu ai email-ul.Tu doar trimiti cont persoanei respective cu generatorul/site etc. happy Bafta. Sper ca nu e prea tarziu.