| Winniee a întrebat:

Am o intrebare legata de Myyearbook asa deci la schimbul de credite pe fac pe Imvu si problema e ca decateori scriu 500 apare 0 inainte si tot asa si nu merge si aia zic ca trebuie sa introduc o suma pozitiva eu introduc si aia mi-a scimba punand inainte zeroo! Cum schimb creditele?

Răspuns Câştigător
| Roziii a răspuns:

Iti trebuie o suma la fel ca la exemplu, de ex: 0000000( cam atatea cifre iti trebuie). crede-ma ca nici eu nu ma descurc bine cu IMVU.SUCCES tongue

6 răspunsuri:
| Winniee explică:

LA schimbul de credite pe care le transform in bani Imvu*

| Winniee explică:

Nu merge sa pun decat 0

| Winniee explică:

| katrina21darrell a răspuns:

Te ajut eu happy acum myyearbook s-a schimbat...tu trebuie sa ai pe myyearbook 100.000 aia ii faci dand pe friend invite friend.happy apoi o sa ai 100.000 happy sus sunt ceva chestii enumerate home,profile, friend, messages si dupa aia iti scrie numarul de L$ pe care ii ai.Dai click acolo si iti apare o poza de la imvu apoi sti ce trebuie sa faci pana cand ajungi sa trimiti bani love struck In primul chenar scrii repede 100000 si in al doilea ti se va pune 500 dai submit si gata:* Sper ca te-am ajutat>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Roziii a răspuns:

Nu merge 100000 si 9/8---etc. doar asa.