| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU :*... Mai demult aveam pe pc un joc cu o jungla in care trebuia sa ajungi la o piramida si sa omori pe acolo. habar nu mai am cum se numeste. Stiu ca era maricel jocu`. Cine stie cum se numea? Dau funda :* Mersi anticipat.,.

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Serious sam?

| PufosheniexD a răspuns (pentru Zangetsu):

Ceva de genu` dar nu era doar cu animale... aveai o sabie in mana. e mai vechi jocul. mersi oricum happy

| PufosheniexD a răspuns (pentru Zangetsu):

Da... scuze laughing Asta era big grin Acum l-am descarcat si am vazut. doar ma uitasem ep cateva poze pe net si de aia am zis ca nu e laughing Mersi muult :*

4 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Pai,sunt mai multe jocuri, este cumva hugo