| david4889 a întrebat:

mi-am descarcat metin2 steel si am o probleama, stiu ca unora li se iese din metin cand sunt multi jucatori si apare o eroare in care sunt doar semne de intrebare dar problema mea e foarte putin diferita de a celorlalti. Cand intru in cont aleg caracteru, astept sa se incarce si cand se incarca complet ma scoate instant, nici nu apuc sa vad orasu, instantttttttttt si imi apare eroarea aia. Dau funda celui care imi zice ce sa fac.
P.S. am windows xp

2 răspunsuri:
| david4889 explică:

Le indeplineste .....si am mai avut tone de metine pe calculator dar asta nu stiu de ce nu imi mergeeeeee!

| YulyaFlorentina a răspuns:

Heyy.
Verifica daca pc-ul tau indeplineste cerintele de sistem cerute de joc.
Nu ma pricep la chestii din astea. sad
Sper ca am fost de ajutor. happy