| AlleshiaBy a întrebat:

Mi'am facut cont pe youtube si imi spuneti si mie cum sa pun videourile facute de mine. Plss funditahappy

2 răspunsuri:
| Int3rzys a răspuns:

Intra pe youtube si in dreapta paginii apesi pe butonul "upload" apoi iti algei videoclipuri pe care vrei sal incarci astepti sa se incarce dai save setings si gata. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Alrawan a răspuns:

Pai intra pe youtube.com si intra pe contul tau. si acolo sus "upload" sau "incarca" [langa "browse" ] si dai acolo, si apesi pe "upload a video" si alegi video'u si gata. happy