| anonymatul99 a întrebat:

Buna TPU.Cum pot sa comprim videourile facute cu fraps (pentru youtube). FUNDITA.

1 răspuns:
| Darks96 a răspuns:

Poti folosi Windows Movie Maker, il gasesti in PC, il cauti la ''Search'', ori iti poti descarca unul din aceste progame:CyberLink PowerDirector, Corel VideoStudio Pro X6, Adobe Premiere Elements, MAGIX Movie Edit Pro, Sony Movie Studio Platinum Suite, Sony Vegas Pro 10, Roxio Creator, VideoPad, AVS Video Editor, Pinnacle Studio, Sony Movie Studio Platinum, sper ca te-am ajutat