| FunditaHaHa a întrebat:

Pe Minecraft unde pot gasi case facute de Villageri, sau diferite case. Si cat de des se gasesc?
Va rog raspundeti, dau enșpe mii de fubte pentru un raspuns folositor.

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Acelea sunt sate si le gasesti destul de rar. Trebuie sa tot cauti dupa ele. In sate o sa gasesti si Chest-uri cu iteme bune. La fel este si cu templele din desert doar ca alea au capcane iar daca intri e putin posibil sa fie TNT inauntru laughing. Spor la cautat. Funda? ^^

1 răspuns:
| TiberiuFasole a răspuns:

Satele le gasesti greu, dar in nici un caz rar. Si templele din desert mereu au TNT.