| mihaela0205 a întrebat:

Pentru cei care joaca Farmville pe facebook, de ce nu pot sa imi maresc ferma, am dat la "Expand Farm" si imi spune ca imi trebuie "Homestead"laughing ce este acesta? ce trebuie sa fac ca sa imi pot mari ferma?
Funda!love strucklove struck

Răspuns Câştigător
| MihaelaMihaa a răspuns:

Pai nu cred ca ai destui galbeni de aia...cred ca sti tu.Galbenii sau bacnotele nu mai stiu exact iti da cateva atunci la inceput dar dupa ce le folosesti nu prea mai ai sanse sa primesti sad
Sper ca ti-am fost de ajutor! happy
Bafta! :*

1 răspuns:
| cinevaaaaa a răspuns:

Nu...este pentru ca trebuie sa le faci pe rand...Deci este una care trebuie sa platesti 25.000 apoi alta care trebuie sa platesti 50.000.Tu daca dai clik pe aia cu 50.000 nu poti pentru ca intai trebuie pe aia mai ieftina apoi mai scump si mai scump.Si se mai poate sa nu ai destui vecini.Eu am lvl 90 si stiu fff bine