| Elenaax a întrebat:

Hei, TPU! Pentru jucatorii sims! Trebuie sa imi iau toate sims-urile 2? Ca sa ma pot juca sims 3?
Eu am doar sims 2, sims 2 pets, sims 2 Kitchen&Bath si sims 2 seasons.
Deci imi pot lua sims 3 de acum?

5 răspunsuri:
| Tom36 a răspuns:

Sims 3 e diferit de Sims 2. Poti sa instalezi Sims 3 fara sa ai Sims 2.

Deci da, poti sa ti-l iei, dar fi sigura ca iti merge.
Poti verifica aici:
http://www.systemrequirementslab.com/......lysis.aspx

| xOrbitssxboy a răspuns:

Nu trebuie sa ai sims 2 ca sa il iei pe 3. Doar scrie pe net download sims 3 full poti sa il iei dupa isohount

| Roxenne a răspuns:

Scuze daca te deranjez dar poti sa-mi spui si mie de unde ai luat sims 2 seasons? Mi-l doresc foarte mult si nu stiu cum sa il iau...

| Elenaax explică (pentru Roxenne):

Pai il poti gasi in Diverta

| Roxenne a răspuns (pentru Elenaax):

Mersi!