| JustMeDiana a întrebat:

Scuze daca nu e buna categoria dar am o problema.Nu imi merge messengerul.Azi l-am reinstalat si mergea, apoi am dat Sing Out si dupa 1 ora am vrut sa intru pe el si nu merge.Cand dau click pe el nu-mi apare nimic.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ByTyger1 a răspuns:

Si eu am patit-o baga si u mess 11 10 9 sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| xgamerz a răspuns:

Verifica daca ai ora si data correct puse pe calculator.
Dezactiveaza antivirusul.
Si in cazul in care iti scrie ceva (o eroare) dupa ce iti scrii id-ul, si faci click pe butonul Sing In, sa scrii aici ce eroare apare.