| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva jocuri faine, ceva mai nou aparut!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Watch Dogs, Wolfestein (2014), Sniper Elite 3, NFS Rivals, Crysis 1/2/3, Sleeping Dogs! happy

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Multumesc dar era un jog cu sperieturi are 2 parti il cunosti? cum sa numeste?

| Jipa95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te referi la Outlast? Eu pe asta il stiu ca are 2 parti, si e cu sperieturi! Altul nu mai stiu! laughing
Bft! happy

3 răspunsuri:
| valentin123 a răspuns:

Daca ai PC performant:
MaxPayne3, Crysis3, FarCry3, NeedForSpped Rivals,Counter Strike Global Offensive, Wolfenstain The New Order, WatchDogs, Sniper Elite3, Grand Theft Auto IV, The Elders Scrools V:Skyrim, Battlefield 4, 3, Assasin Creed Black Flag,Sleeping Dogs,Metro Last Light, Hitman Absolution, BioShock Infinite, Call Of Duty Ghosts, Thief etc.
Sunt cele mai smechere jocuri care le-am jucat vreodata cu grafica super!
Funda Te Rog?