| Fup a întrebat:

Hei TPU stie cineva de unde pot cumpara jocul DayZ, fara a plati cu cardul?

Răspuns Câştigător
| KaSS a răspuns:

De fapt cred ca poti plati si fara card, daca gasesti la plata optiunea PaySafeCard poti sa te duci la posta sau la un magazin unde gasesti si ceri un cod PaySafeCard. De exemplu daca cumperi un cod de 25 de euro atat va fi si valoarea codului.

| Fup explică (pentru KaSS):

Am sa incerc cu PlaySafeCard deocamdata este singura metoda pentru mine rolling on the floor