| Oanyy97 a întrebat:

Hei TPU``` stiti cumva daca jocul acela uGet.ro esta sigur? adica nu e nici o problema daca dau adresa? cine a jucat va rooog cat mai multe detalii, promit funda la cine ma lamureste! :*:*:*

1 răspuns:
| geomnb a răspuns:

Da e adevarat, ma numesc Dragos.B puteti vedea cat am castigat in plus am postat si 2 mandate de la posta pe facebook: uget.ro in sectiunea photos. pe langa noroc trebuie sa ai si credite, nu cum se plang unii care au 2-3 credite ca de ce nu au castigat 300 ron