| RossAnonim a întrebat:

Tot stau pe net si nu gasesc nimic de facut;/ ma tot uit la persoane ce se joaca Battlegrounds (sper ca am scris bine), The Sims 4, GTA 5 etc.Am windows 10 si anti-virus Avast Free Antivirus, dar am inteles ca anti-virusul nu e pre bun... :/ si imi este frica sa instalez jocuri.Imi puteti da sugestii? Ma plictisesc goraznic... spuneti-mi ce jocuri jucati voi, cum le-ati instalat etc.

1 răspuns:
| Gonrax a răspuns:

Recomand să le cumperi, pentru că nu vei lua niciun virus, și vei ajuta și developer-ul care a muncit la joc, poți discuta cu alți useri pe Steam despre joc, etc. Baftă.