| Maruuuca a întrebat:

Unde pot vedea online Disney Channel din Romania? Dati-mi un link plz... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| PikaPikachu a răspuns:

Uite un link pe care ma uit eu:
http://linktvonline.com/home/36-tvonline/82-Disney%20Channel
Dar trebuie sa instalezi Sopcast. Si daca nu vrei sa il instalezi, sa stii ca nu merge niciun canal live fara programu asta.
Sper sa te ajute! :)

2 răspunsuri:
| xWeasel a răspuns:

Http://tvronline.com/disney-channel-romania/ trebuie sa ai shopcastu instalat si merge numai pe internet explorer daca ai vreo nelamurire baga pe mes pe idu nevastuicool4ever@yahoo.com

| sellydemmy2 a răspuns:

Pe desene animate online