| Adrian4123 a întrebat:

Unde pot vedea serialul acela depe disney channel in care vedetele disney se impartesc pe echipe si fac tot felul de probe? dati-mi link sa-l vad online! sa fie pe romana sau sa aiba subtitrare! dau funda!

3 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

laughing ce fac echipele ma? se impartesc? te bate rau romana la cur

| ChrissD a răspuns:

Intra pe google si cauta asa: pe teva si da pe primul rezultat

| TheG1rl a răspuns:

O sa fie duminica la televizor la ora 16:30 pe Disney Channel...Vizionare Placutabig grin Funda?happy