| anonim_4396 a întrebat:

Urgent, dau FUNDA garantat!
Deci, din greseala cineva mi-a sters de la l-top din bara de start butonasul ala din care se schimba limba tastaturii ( RO, EN, etc. ). Cum sa fac sa pun optiunea asta din nou? Chiar am nevoie des sa schimb limbile.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| edit28 a răspuns:

Control panel > Language > Regional and Language Options > Languages > Details > Language Bar > Bifeaza "Show the language bar on the desktop"

Daca apare pe ecran dar nu in bara, apasa pe butonul minimize (dreapte sus)