| RadXx a întrebat:

Hei TPU va rog ajutati-ma am instalat windowsul din nou si cand am vrut sa bag cd cu realtek l-am bagat si nu sa antamplat nic presupun ca nu citea si acum nu stiu ce sa fac adica ce sa fac ca sa se auda sonorul cand ai dau la control panel ai dau la sound spech and audio ai dau la realtek hd sound efect manager ai dau la audio I/O si imi apare decat boxele conectate si atat dar presupun ca ar trebui sa fie si cel de sus acela albastru conectat deci varooooog ajutati-ma id florentindica@yahoo.com sau pe facebook Dica Emanuel scuze de categorie plzzzzz heeeeeelp!

1 răspuns:
| Coozeman a răspuns:

Nu ai cum sa auzi ceva fara Realtek.Trebuie sa faci rost de program de pe net sau sa il cumperi.

La fel mi s-a intamplat si mie cu placa video nu mai imi merge Cd-ul.Si am luat-o cu greu de pe net.