| Terminator97 a întrebat:

Vreau si eu cateva jocuri PC star wars, gen Battlefront sau Jedi Knight, ceva d-astea... stiti? Funda happy

4 răspunsuri:
| B3B3NI a răspuns:

Iti dau unu de survival, este cel mai bun joc de acest gen.
Seven days to die asa se numeşte.

| Terminator97 explică (pentru B3B3NI):

Mda... ceva star wars, n-ai?

| Blacky6 a răspuns:

Daca vrei ceva Star Wars incearca Lego Star Wars..sunt foarte multe jocuri de genul (chestia cu jocul acesta e ca te poti juca si cu 1 prieten).

| Terminator97 explică (pentru Blacky6):

Nu vreau lego, ceva de genu' jedi academy... stiam ca era un joc in care puteai fi si clona, si jedi si se putea juca si-n 2 si NU era battlefront, era ceva asemanator lui cs... il stie cineva?