| Raluca321123 a întrebat:

Hei... Vreau sa-mi descarc IMVU, am Win XP Professional, dar nu merge... Ma puteti ajuta cu o alta versiune pe care o cunoasteti/folositi? Merci :*

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Instaleaza IMVU (orice versiune), iar mai apoi instaleaza asta http://www.academiaimvu.com/threads/corrupt-install-found.488/ si toate problemele vor disparea.

| BobiTheBoi a răspuns:

Din moment ce ai Win XP sa inteleg ca n-ai un pc prea bun. in concluzie nu merge, nu poti juca decat cea mai noua versiune pentru ca o gasesti pe site-ul lor, si e posibil sa nu-ti mearga deoarece sunt foarte, foarte multe elemente in joc chiar daca eu un joc mic cu putine actiuni.