| vSoko a întrebat:

Hei TPU, sper ca ma puteti ajuta repede. imvu hack chiar merge, adica sunt atatea si mie tare frica sa incerc vreunu. ajutati.ma. daca va ajuta cu ceva va dau si link.ul

http://www.hacksoft.biz/imvu-hack-2014-free-imvu-credits /

funda mare >:D< merci anticipat. :*

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

La ora actuala, pe internet, nu exista niciun hack functional pentru download public! Toate link-urile de download, pentru acest tip de programe, conduc fie spre survey-uri care te pun sa platesti pentru a merge mai departe, fie catre keyloggere.