| Emma198 a întrebat:

Hei. Vreau si eu niste jocuri download cu anime, japoneze 3D. Cel care imi da unu' care imi place, primeste funda.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! ^^

urmareste video-ul acesta si descarca danganronpa :P Este si un anime (pe care ti-l recomand. Mi-a placut foarte mult), danganronpa the animation, bazat pe aceeasi poveste ca si in joc

https://www.youtube.com/watch?v=JsZXupDTrRA

| William a răspuns:

Echo of Soul, Elsword, Wizard 101, Diesta online, Aura kingdom, Inspirit, Ether Saga Odyssey, Lucent Heart, Dragon nest, Fly For Fun, Cloud Nine, Scarlet Blade, Ragnarok Online 2, Asda Global.