| Deny225 a întrebat:

Ce anime-uri Japoneze stiti?

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

1. "Naruto"
2. "Bleach"
3. "Vampire Knight"
4. "Lovely Complex"
5. "Fruits Basket"
6. "Special A"
7. "Kilari"
8. "Nana"
9. "InuYasha"
10. "Romeo X Juliet"
11. "Shakugan No Shana"
12. "Fullmetal Alchemist"
13. "Clannad"
14. "One Piece"
15. "Honey&Clover
16. "Death Note"
17. "Chobits"
18. "Paradise Kiss"
19. "07- Ghost"
20. "Claymore"

5 răspunsuri:
| justme4yours a răspuns:

Cel mai tare dintre toate chiar mai tare decat Naruto este Nana. eu ma mai uit si la Slayers Revolution, VAMPIRE Knight, Lovely Complex si Ghost Stories + ca atunci cand eram mica ma uitam la Mew Mew Power.deci toate sunt super tari.,. merita sa te uiti mai ales la Ghost Stories

| Francesca17 a răspuns:

Lucky Star, ai am un site cu anime japoneze foarte frumoase subtitrate in RO www.narutoro.ucoz.com trebuie doar sa te inreg si sa te loghezi ( naruto si naruto shipp, bleach, Toradora, dragon ball z etc.

| AnDr3D33aLoV3 a răspuns:

Naruto love struck

| Deny225 explică:

Ms pentru ajutor :X
Eo momentan ma uit la :
Naruto(Shippuuden)
Nana
Bleach
Vampire Night (Guilty)
Infinite Stratos
Parerea mea e ca sunt niste anime-uri superbe. big grin

| headdesk a răspuns:

Mă, mişto sunt One Piece, Fairy Tail, D. Gray-man, Soul Eater, Ao No Exorcist, Death Note, Fooly CoolY, Kuroshitsuji, Deadman Wonderland, Honey and Clover etc. da' acum eu nu ştiu ce gusturi ai tu... Poţi să te holbezi la astea (şi la mai multe) pe www.animefreak.tv sau pe www.watchanimeon.com (ultimul merge mai bine pentru mine, are mai multe mirrors and stuff)