| Alexutzaa_Alle_1994 a întrebat:

Heii.Am o intrebare.Imi puteti spune niste jocuri online & multyplayer in afara de smallword, vCruise si Avataria? [P.s. sa putem vb, sa imi pun haine etc.]

Funda!

3 răspunsuri:
| Cerbu_Alexandru_Marian_1992 a răspuns:

Vegas world

| bafratedeceoaresuntgelos a răspuns:

Conter strike 1.6)(nfs carbon)(mta..adik gtamultipleyer)(minekrafte) funda sper ca te-am ajutat

| Alexutzaa_Alle_1994 explică (pentru bafratedeceoaresuntgelos):

Nu creca stiii ce inseamna "Online" toate care mi le-ai dat sunt de downloadat! Si nici macar nu te poti imbraca pe ele, sau vorbi!