| iLissa a întrebat:

Am o intrebare pentru voi;]] Joc IMVU cam de cateva luni :] Si de ceva vreme nu mai pot face credite [cu conturi] Am facut cateva conturi, am intrat pe ele si nu mi. a dat nimic straight face Am mai repetat chestia. Am facut alte conturi si tot nimic >.< Poate cineva sa ma ajute? puppy dog eyes

1 răspuns:
| BbqOmgWtf a răspuns:

Hey,Heey!

Pai, daca nu iti da likul de la Earn Credits (-sper ca am inteles OK :-/
asa...atuncia iti voi da eu likul si tu vei putea sa il salvezi in,, favorite,, :D
http://www.imvu.com/earn/credits.php

Sper ca te-am ajutat! :D