| RoxxuInna a întrebat:

Care e metoda noua de facut credite pe IMVU?(in afara de conturi ca nu mai merge am si cont nou si a mers doar cateva conturi si nici aia cu myyearbook ca da putin)

1 răspuns:
| SmileAgain a răspuns:

1. Cu pet'u.
2. Cu share photo of the day.[momentan nu merge nu stiu ce naiba are]
3. Cu myyearbook, daca dai la causes, donezi ''banii'' de pe contul tau de myyearbook, iti va da 100 de credite, iar daca inviti o persoana sa isi faca cont pe myyearbook, iti va da 200 de credite.