| anonim_4396 a întrebat:

Heii, am o problema. De cateva zile, daca cineva imi da Like la o poza sau la o stare sau imi comenteaza la poza pe Fb, imi apare notificare, dar cand dau click sa vad, nu imi mai apare. Ce sa fac? Cine ma ajuta, va roog? Dau funda si vot! Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| Burlacu_Julian_1966 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-l ignori! in multe situatii unii utilizatori fara sa-si dea seama trimit Like dar ei au o problema in comp! si nu se editeaza sau au chiar unvirus, nefiind prea grav! dar o sa ti se repete o buna perioada de timp pana isi rezolva el problema! asa ca dai ignor sau sfideazal!