| luizafrumusik11 a întrebat:

Heii Buna! am o pagina pe facebook din aprile...Shi as vrea sa creasca are 28 de like'uri..Stiti cumva cum as putea s`o fac sa cresca? Adica vreau mai multe like'uri..shii Nu stiu daca ma exprim corect."NIste jmecherii cum sa stangi mai multe likeu'ri" ca`m din astea. va rog. ajutati.ma sad A`s vrea sa creasca macar pan la 100 sad E foarte mic'uta. shii. rog o admina din propia ei experienta sa ma ajute funda! Va rogg.sad Suntt disperata. sad

Răspuns Câştigător
| Constantin_Radu_1994 a răspuns:

Scuze am crezut ca poza ta, etc cu likuri nu pagina, daca vrei o pagina iti faci reclame pe toate siturile de socializare si plus ca trebuie sa scrii foarte mult ca cei care iti urmaresc blogul sa fie bucurosii sa intra cu drag pe blog pentru al citi. PS: scuze nu am citit prima data intrebarea prea bine

1 răspuns:
| Constantin_Radu_1994 a răspuns:

Salut luiza, majoritatea celor care au peste 100 de like-uri sunt smecherasi, smechere se dau in spectacol si au multi prieteni apropiati. Decat multi si falsi mai bine putini si adevarati. Sper ca te-am ajutat