| DoubleSwag a întrebat:

As vrea sa fiu admina pe facebook la o pagina, dar nu gasesc stiti voi?

3 răspunsuri:
| Ansassisia33 a răspuns:

Ca sa poti fi admina trebuie sa intrbi pe unul dintre admini sau sa le dai un mesaj in care sa le comunici ca vrei sa fi adimina, si daca vor/vreau iti va/vor da o invitatie. Daca vrei sa-ti faci pagina trebuie sa gasesti de exemplu pe o alta pagina''Creaza o pagina''

| DoubleSwag explică (pentru Ansassisia33):

Wow stiam si eu vroiam niste pagini care vor admine.mersi pentru nimic