| IlegalSmile a întrebat:

Heii

Cum imi dau seaa cand cineva are hack damage [dmg] pe metin 2!

fundita

Răspuns Câştigător
| ComputerGeek a răspuns:

Nu joc jocul, mi se pare stupid. Dar din ce am auzit de la colegi, cei care au hack de dmg, te lovesc odata iar apoi iti scade de inc 3 ori din viata.

Adica sa zicem ca cineva iti da 1k dmg, daca are hack, dupa prima lovitura iti mai ia din viata 1k de 3 ori. Sper ca ai inteles

2 răspunsuri:
| robert_7684 a răspuns:

Pai deci sa zicem ca unu are hack dmg in loc sa dea normal adica 4k da 4k 4k 4k 4k 4k adica da de 5 sau 6 ori mai m, ult... intelegi?
daca da da-mi funda plss.

| V1sL0w a răspuns:

Cand are armura Alba alba nu cont de sura sau de war etc PS:nu-mi trebuie Funda big grin