| Toshima a întrebat:

Heii, daca e cineva care joaca top eleven pe facebook, si e la un nivel mai mare, sa-mi dati un id.

5 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Eu is level 3

| Toshima explică (pentru ionutVUVUZELA):

Si eu is tot la 3...Am vrut sa renunt si mi-am vandut o parte (jumatate) din jucatori si m-am apucat iarasi,numa ca jumatatea echipei m-i accidentata, si is pe locul 12, in seara asta sper sa dau lovituralaughing

| ionutVUVUZELA a răspuns (pentru Toshima):

Trebuie sa stii cand sa dai ofera 1t la transferuri.cand mai sunt 2 secunde atunci dai.si nu mai lua jucatori mai batrani.cauta doar la tanar si promitator.si vezi ca dimineata pe la ora 5 nu liciteaza nimeni. odata aveam 3tokeni si am luat un atacant un mijlocas si un fundas fiecare de 5 stele

| Toshima explică (pentru ionutVUVUZELA):

Am aflat si eu asta, cu 2 tokeni, azi dimineata mi-am luat un atacant si un mijlocas, de 5 stele, dimineata pe la 8-9, nu trebuie sa te trezesti la 5

| ionutVUVUZELA a răspuns (pentru Toshima):

Stiu da' odata m-am trezit la 5 si nu aveam ce face si am intrat pe T-E si nu era nimeni la transferuri.de de obicei si eu la fel fac tot 7-8-9