| AndreeaTicovschici a întrebat:

Heii imi ziceti cum fac si yoo un FannClub? Dau fundoii Maree!love struck:*

1 răspuns:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Fan clubu- cui? poti incepe printr-un blog/forum pe care sa posteze diferite imagini. stiri si alte lucruri despre cel care il "venerezi" sa sp. asa big grin apoi daca aveti unde va puteti creea un cartier general unde sa va intalniti, eu am asa ceva la bunica, undeva intr-o magazie unde nu sta nimeni, am amenajat frumos. am adus canapele, scaune, mese, :d daca stai la bloc o poti face langa o centrala de asta de printre blocuri si sa stati pe niste pietre. fondoi!