| ღAndrutzaღ a întrebat:

Urgent cine stie USSD-uri pentru vodafone. Fundoii maree!

Răspuns Câştigător
| OannaPunct a răspuns:

* 141 # = Ora de check Vodafone soldul
* 444 # = self service portalului de reîncărcări mici şi GPRS
* 225 * 6 # = vedea date GPRS neutilizate şi data de expirare (2G)
* 225 * 3 # = a se vedea neutilizate de date 3G şi data de expirare (3G)
* 444 * 5 # = activezi 30MB, 1 zi, planul de GPRS (2G),
cinci până la 111 = A se vedea ultimele 5 tranzactii care plătesc pe numarul tau de
TV la 111 = Activare TV Mobile & descărcare Cererea legătură într-
Link pentru a descărca Vodafone TV Aplicaţie - http://10.11.233.100:8080/APTV3.0_OTA/ de pe mobil Vodafone browser
START DND la 1909 = Pentru a adăuga numărul dvs. să nu deranjeze registru