| OAliceO a întrebat:

Heii! La mt2 Osiris cand scriu contul si parola imi arata " cont blocat" chiar daca as face un cont nou. Si imi apare sa activez Email-u; dar nu-mi apare nici un Email straight face. Care stie cum sa-mi activez contul, sau sa nu-mi mai apara cont blocat puppy dog eyes. Un sfat cv, dau fundita.

4 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Cauta in spam

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

~Metin2
~click dreapta
~delete
~re-install

Incearca, ca poate merge.

| adych a răspuns:

Posibil sa fi luat ban pe ip.

| OAliceO explică (pentru adych):

Abia mi-am facut contul. straight face nici nu am intrat pe el. imi arata cont blocat. nici caracterele nu-s facute. happy