| Ani11 a întrebat:

Heii happy Mi-am descarcat de curand Counter Strike 1.6 (stiu e un joc pentru baieti). Nu l-am mai jucat pana acum dar mi s-a parut foarte tare. Am o mica problema laughing Nu stiu de unde sa dau ca sa pot sa impusc oameni rolling on the floor sunt doar eu singura in joc si umblu cu pusca aia, dar nu-i nimeni thinking deci daca mi-ati putea spune cum sa fac sa impusc oameni, sunt recunoscatoare! happy
Dau FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| Glsukab a răspuns:

Dai pe Find servers dupa care apare o lista cu multe servere dai dublu click pe unu din ele si astepti sa intri si apoi joci bft

1 răspuns:
| SimonaQs a răspuns:

Pai trebuie sa ai mai multi jucatori in joc si impusti dupa click. armele le iei de pe b si un numar cum ar fi b42 sau b31. Daca intri pe un server de pe internet e mai bine daca nu poti gaba boti.

Bye Bye :*