| ILoOveYoux3 a întrebat:

Heii, salutare! Cine imi poate recomanda si mie un Mtn? Ma gandeam sa ma joc dar nu stiu ce sa aleg... Dati si siteul, daca vreti : ]. zByee

Răspuns Câştigător
| DEVIL_5504 a răspuns:

Mt2 light mt2 hammer mt2 candylonju mt2 fun mt2 tim mt2 guabina mt2 united mt2 mondial mt2 new world funda plizz?

3 răspunsuri:
| BeCooL a răspuns:

Privaturile PVP sunt nasoale... de obicei cine incepe duelul castiga (este si vorba de bonusuri) recomand un privat mai simplu Metin2 United... P.S : Nu jucati Metin2 Mondial -(s-au sters conturi fara motiv)

| sebi103 a răspuns:

Man scuze ca nu iti dau si siteul metinuri misto sunt:metin2mondial,metin2us,metin2blacknights,metin2 epical, metin2 Apolo. is foarte misto si cam greut de descarcatbig grin
Funda?

| AlexMaxWoW a răspuns:

Metin":Gx,United,Hammer,xD am uitat