| andreea228 a întrebat:

Heii! Stie cineva cum sa castig bani mai repede pe my talking tom/angela [ de ex acel truc cu ora sau data de la telefon ]

3 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Păi ia și cumpără mâncare. Apoi, cumpără poțiunea pentru foame. O hrănești, îi dai poțiunea și o faci iar flămândă. Astfel trebuie iar să o speli, cureți și faci level și primești bani. happy

Sau ia și-ți vinde stickerele.

| Liana030809 a răspuns:

Poti sa schimbi ora sau data telefonului,asa va crede ca au tecut zilele, de exemplu daca schimbi data telefonului, Tom/Angela va crede ca este alta zi, eu am facut-o si a mers, treceam nivelele foarte repede.