| AndreeaAndree505 a întrebat:

Deci, eu vreau sa imi descarc un joc ( Shadow fight 2) pe telefon, dar nu am suficient spatiu. Si ca sa pot descarca aplicatia trebuie sa dezinstalez unul din urmatoarele jocuri : My talking Angela si My talking Tom. Stiu ca seamana foarte tare, dar mie imi place sa ii cumpar lucruri si sa o imbrac pe Angela, dar imi place si sa ma joc mini game la Tom si sa castig bani. Dar vaza este ca eu as pastrao pe Angela, dar l-a Tom am muncit o groaza, iar Angela abia e tanara. Va rog ajutati-ma! Pls.
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Elena14Ely a răspuns:

Poti sa cumperi un card de memorie si o sa ai spatiu pentru joc. Dar daca nu vrei, eu zic sa pastrezi jocul la care ai muncit. Bafta!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Geez, daca joci rahaturi de-astea gen dress my barbie, mai bine las-o moale cu Shadow Fight.

| AIeXxX a răspuns:

Ascultama atent, cred ca la tine toate jocurile sunt in memoria telefonului nu a cardului SD. Asa ca te rog sa verefici.
Intra in setari->Apps(aplicatii)->On SD Card(pe cardul Sd) aplicatiile care nu sunt bifate, bifeazale, apoi apasa pe Move to Sd card( muta pe cardul SD). Dupa ce le-ai mutat vei avea suficient spatiu sa descarci jocul.
Sper ca te-am ajutat.
Daca nu, Ignore me.

| Ryuunosuke a răspuns:

Mai bine o ştergi pe My talking Angela dacă spui că ai muncit mult la tomwinking